Rekonstrukce a stavby
Rekonstrukce bytů
Rekonstrukce domů
Rekonstrukce bytového jádra
Sádrokartonářské práce

Půdní vestavba Brno

Půdní vestavba je velice vyhledávané a atraktivní místo pro bydlení. Půdní vestavba, vám zlepší celkový vzhled vašeho domu a co je důležité, vyřeší se tím případná oprava a zateplení střechy, kde se ušetří peníze za energie na vytápění. Provedením půdní vestavby využijete také volný, většinou nevyužitý půdní prostor.

Provedením půdního bytu získáte jedinečný prostor, který bude mít neopakovatelnou atmosféru, získáte prostor, který je variabilní, co se týká uspořádání interiéru. Rádi vám pomůžeme z vaší půdy vybudovat moderní a útulné bydlení.

Před započetím prací je nutné zkontrolovat stav nosných trámů a jejich uložení.  Veškeré námi nabízené služby a stavební práce provádíme na klíč.  

  

Půdní vestavby - naše služby:

  • Projektové dokumentace
  • Statický posudek
  • Rozpočet stavebních prací 

   

Rekonstrukce střechy:

  • Výměna poškozených částí krovu
  • Ochranné nátěry krovu
  • Parotěsné fólie
  • Střešní latě krovu
  • Montáž střešních oken
  • Klempířské práce
  • Pokládka krytiny

Půdní vestavba - Sádrokarton

Sádrokarton je ideální materiál pro půdní vestavby. Sádrokarton splňuje veškeré technické požadavky, které jsou na něj kladeny a to jak protipožární, tak také zvukovou odolnost. Je to skvělý materiál oddělující interiér od exteriéru.

Ze sádrokartonu vytvoříte různé atypické konstrukce, jako jsou police, regály, knihovny, niky, světelné rampy, obklady trámů, atd.

Právě pro tyto vlastnosti je sádrokarton tak oblíbeným  materiálem pro půdní vestavby. 

Sádrokarton je moderní stavební materiál a montáž sádrokartonů je rychlý a suchý proces výstavby. Díky lehké konstrukci jej použijete všude tam, kde nelze použít zdivo z důvodů nedostatečné statiky budov. 

 

 

Sádrokartony Brno, Sádrokartonové konstrukce:

 

   

Sádrokarton, ceník prací:

Půdní vestavby, cena:  

Každá půdní vestavba je svým způsobem atypická a proto je velmi obtížné vyčíslit zde cenu za provedené práce. Chtěli by jste zpracovat položkový rozpočet prací pro vaši zakázku, kontaktujte nás a my vám nabídku vypracujeme dle vašich požadavků a přání.

Rekonstrukce podkroví a půdní vestavby na klíč, Stavby Dvořák 

Nezávazně nás kontaktujte na tel. čísle 603 201 319  

 

Štítkyrekonstrukce rodinných domůrekonstrukce bytupřestavba koupelnyrekonstrukce domupřestavba bytového jádrarekonstrukce bytůrekonstrukce domůrekonstrukce bytu brnopřestavba jádrarekonstrukce koupelny v panelovém bytě

Kontaktní formulář

Publikační systém WebGet© IT STUDIO s.r.o., 2002-2018