Rekonstrukce a stavby
Rekonstrukce bytů
Rekonstrukce domů
Rekonstrukce bytového jádra
Sádrokartonářské práce

Zateplení fasády Brno

 

 Zateplení fasády je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak snížit spotřebu energie v budovách. Zateplení snižuje tepelné ztráty stěnami a zvyšuje komfort vnitřního prostředí. Zateplení fasády se provádí pomocí různých materiálů, jako jsou polystyren, minerální vlna, dřevovláknité desky nebo přírodní izolace.

Zateplení fasády má také estetický a ochranný účinek, neboť zlepšuje vzhled budovy a chrání ji před povětrnostními vlivy.

 

 

  

Typy materiálu na zateplení fasády:

Izolační vata: 

Izolační vata je efektivní řešení pro snížení energetické náročnosti budov. Využívá se z přírodních vláken, které mají vysokou odolnost vůči ohni a propustnost pro vzduch. To zajišťuje zdravé a suché prostředí v interiéru. Izolační vata se hodí na různá místa domu, jako jsou fasády, stropy, krovy nebo podlahy.

Polystyren:

Polystyren je často používaný materiál pro zateplování staveb. Jeho výhody spočívají v tom, že je lehce zpracovatelný, má malou hmotnost a nevyvolává alergické reakce. Polystyren na fasády je také odolný proti požáru, má vysokou pevnost a je bezpečný pro zdraví.   

Zateplení střechy: 

Pokud chcete mít v domě pohodlí a šetřit energii, musíte zateplit střechu. Zateplení střechy vám pomůže udržet teplo v zimě a ochladit se v létě. Tak budete mít v domě příjemnou teplotu a atmosféru po celý rok. 

 

 Kontaktujte nás na tel. čísle 603 201 319  

Štítkyrekonstrukce rodinných domů ? rekonstrukce bytu ? přestavba koupelny ? rekonstrukce domu ? přestavba bytového jádra ? rekonstrukce bytů ? rekonstrukce domů ? rekonstrukce bytu brno ? přestavba jádrarekonstrukce koupelny v panelovém bytě

 

 

Kontaktní formulář

Publikační systém WebGet© IT STUDIO s.r.o., 2002-2024