Rekonstrukce a stavby
Rekonstrukce bytů
Rekonstrukce domů
Rekonstrukce bytového jádra
Sádrokartonářské práce

Zateplení fasády Brno

 Pokud chcete snížit náklady na vytápění a zlepšit kvalitu bydlení, zateplení fasády je ideální volbou.

Zateplení fasády nejen snižuje tepelné ztráty, ale také chrání zdivo před vlhkostí a poškozením. Zateplení fasády také zvyšuje akustickou izolaci a pomáhá udržovat příjemnou teplotu v létě.

Zateplení fasády je investice, která se vám brzy vrátí v podobě úspory energií a lepšího životního prostředí. 

 

  

Zateplení domu, hlavní důvody pro zateplení:

  • Energetické snížení spotřeby domu

  • Zvuková izolace domu

  • Ochrana domu proti povětrnostním vlivům

 

 

 

Typ materiálu na zateplení fasády:

Izolační vata:

Izolační vata je materiál, který se používá pro zlepšení tepelné izolace budov. Je vyrobena z přírodních vláken, které jsou odolné proti požáru a propouštějí vzduch. Tím se zabraňuje vzniku plísní a vlhkosti v interiéru. Izolační vata se dá použít na různé části domu, jako jsou fasády, stropy, krovy nebo podlahy. Je to ekologický a úsporný způsob zateplení.

Polystyren:

Polystyren je oblíbený materiál pro zateplování staveb. Jeho výhody jsou, že je snadno opracovatelný, má nízkou hmotnost a nezpůsobuje podráždění kůže. Polystyren na fasády je navíc odolný vůči ohni, má dobrou pevnost a je zdravotně neškodný.    

Zateplení střechy: 

Zateplení střechy je nezbytné pro zajištění komfortu a úspory energie v domě. Zateplená střecha snižuje únik tepla v zimě a chrání před slunečním žárem v létě. Díky tomu je uvnitř domu stálá teplota a příjemná atmosféra. 

 

 

 Kontaktujte nás na tel. čísle 603 201 319  

Štítkyrekonstrukce rodinných domů ? rekonstrukce bytu ? přestavba koupelny ? rekonstrukce domu ? přestavba bytového jádra ? rekonstrukce bytů ? rekonstrukce domů ? rekonstrukce bytu brno ? přestavba jádrarekonstrukce koupelny v panelovém bytě

 

 

Kontaktní formulář

Publikační systém WebGet© IT STUDIO s.r.o., 2002-2023