Rekonstrukce a stavby
Rekonstrukce bytů
Rekonstrukce domů
Rekonstrukce bytového jádra
Sádrokartonářské práce

Zateplení fasády Brno

 Zateplení fasády domu, je nejúčinnějším řešením, jak ušetřit náklady na vytápění domu a zamezit tepelným ztrátám. Zateplení fasády vám ušetří peníze za energie, ochráníte zdivo proti vnější vlhkosti a povětrnostním vlivům a snížíte výrazně hluk z okolí.

Zateplení domu vás bude také v letních měsících chránit proti přehřívání, v domě budete mít příjemné klima a zvýší se vám celkový komfort bydlení. 

 

Zateplení domu, hlavní důvody pro zateplení:

  • Energetické snížení spotřeby domu
  • Zvuková izolace domu
  • Ochrana domu proti povětrnostním vlivům

  

Typ materiálu na zateplení fasády:

Izolační vata:

Používá se jak u veřejných budov a na výškových stavbách, tak i na zateplení rodinných domů. Izolační vata díky svému složení vyniká vysokou odolností proti ohni. Přírodní původ vlny zajišťuje její prodyšnost a tím zůstává uvnitř domu příjemné klima. Izolační vata je vhodná nejen na zateplení fasád, ale také na zateplení stropů, krovů a podlah.

Polystyren:

Polystyren patří mezi nepoužívanější materiál na zateplení budov. Polystyren má mnoho výhod, díky kterým je nejvíce používaný. Lze ho lehce brousit, je lehký a nedráždí pokožku. Fasádní polystyren je samozhášivý, tvarově stálý a je to hygienicky nezávadný materiál.

Zateplení fasády, ceník: 


  Zateplení střechy - izolace

Střecha tvoří velkou část domu a to znamená, že střechou uniká značné množství tepla. 

Zateplení střechy, krovu je proto důležitou součástí zateplení celého domu. Zateplená střecha vám udrží teplo uvnitř domu a nedochází k tepelným ztrátám. V letních měsících nedochází k přehřívání interiéru a udržuje uvnitř domu příjemné klima. Kvalitním zateplením střechy ušetříte nemalé investice do vytápění domu. 

 

 Kontaktujte nás na tel. čísle 603 201 319  

Štítkyrekonstrukce rodinných domůrekonstrukce bytupřestavba koupelnyrekonstrukce domupřestavba bytového jádrarekonstrukce bytůrekonstrukce domůrekonstrukce bytu brnopřestavba jádrarekonstrukce koupelny v panelovém bytě

 

 

Kontaktní formulář

Publikační systém WebGet© IT STUDIO s.r.o., 2002-2020