Rekonstrukce a stavby
Rekonstrukce bytů
Rekonstrukce domů
Rekonstrukce bytového jádra
Sádrokartonářské práce

Zateplení fasády Brno

 Zateplení fasády domu, je nejúčinnějším řešením, jak ušetřit náklady na vytápění domu a zamezit tepelným ztrátám. Zateplení fasády vám ušetří nejen peníze za energie, ochráníte zdivo proti vnější vlhkosti a povětrnostním vlivům a snížíte hluk z okolí.

Zateplení domu vás bude také v letních měsících chránit proti přehřívání, v domě budete mít příjemné klima a zvýší se celkový komfort bydlení. 

 

Zateplení domu, hlavní důvody pro zateplení:

  • Energetické snížení spotřeby domu
  • Zvuková izolace domu
  • Ochrana domu proti povětrnostním vlivům

  

Typ materiálu na zateplení fasády:

Izolační vata:

Používá se jak u veřejných budov a na výškových stavbách, tak i na zateplení rodinných domů. Izolační vata díky svému složení vyniká vysokou odolností proti ohni. Přírodní původ vlny zajišťuje její prodyšnost a tím zůstává uvnitř domu příjemné klima. Izolační vata je vhodná nejen na zateplení fasád, ale také na zateplení stropů, krovů a podlah.

Polystyren:

Polystyren patří mezi nepoužívanější materiál na zateplení budov. Polystyren má mnoho výhod, díky kterým je nejvíce používaný. Lze ho lehce brousit, je lehký a nedráždí pokožku. Fasádní polystyren je samozhášivý, tvarově stálý a je to hygienicky nezávadný materiál.

Zateplení fasády, ceník: 


  Zateplení střechy - izolace

Střecha tvoří velkou část domu a to znamená, že střechou uniká značné množství tepla. 

Zateplení střechy, krovu je proto důležitou součástí zateplení celého domu. Zateplená střecha vám udrží teplo uvnitř domu a nedochází k tepelným ztrátám. V letních měsících nedochází k přehřívání interiéru a udržuje uvnitř domu příjemné klima.

 

 Kontaktujte nás na tel. čísle 603 201 319  

Štítkyrekonstrukce rodinných domůrekonstrukce bytupřestavba koupelnyrekonstrukce domupřestavba bytového jádrarekonstrukce bytůrekonstrukce domůrekonstrukce bytu brnopřestavba jádrarekonstrukce koupelny v panelovém bytě

 

 

Kontaktní formulář

Publikační systém WebGet© IT STUDIO s.r.o., 2002-2022